Eğitim Bilimleri Enstitüsü 2024 Yılı Kalite Koordinatörlüğü Birim Ziyareti Gerçekleştirildi
2 Temmuz 2024 | 17:13

Üniversitemizde kalite güvencesi sisteminin sürekli geliştirilmesi amacıyla Kalite Komisyonu Başkan Vekili Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ramazan BAYINDIR başkanlığında Kalite Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. H. Nurgül DURMUŞ ŞENYAPAR ve Kalite Komisyonu Birim Danışman Üyesi Prof. Dr. Mustafa AKTAŞ’tan oluşan heyetle Eğitim Bilimleri Enstitüsü ziyareti, Enstitü Müdürü Prof. Dr. Şaban ÇETİN ev sahipliğinde 02.07.2024 tarihinde gerçekleştirildi.

Birim kalite çalışmalarının başarı ve yetkinliğinin artırılması amacıyla düzenlenen ziyarete kalite çalışmalarından sorumlu Enstitü Müdür Yardımcısı ve Birim Kalite Ekibi Başkanı Prof. Dr. Ayşe YALÇIN ÇELİK, birim kalite ekibi üyeleri ve Enstitü Sekreteri Ceylan YAVUZ KONUK katıldı. Birime bağlı program alt çalışma gruplarında görevli akademisyenler toplantıyı fiili ve çevrim içi katılımla takip etti.

Kurumsal akreditasyon başarımızın sürdürülebilirliği için kurum ve birim düzeyinde yürütülmesi gereken çalışmalara ilişkin Rektör Yardımcısı ve Kalite Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Ramazan BAYINDIR’ın açılış konuşmasının ardından Kalite Komisyonu Birim Danışman Üyesi tarafından hazırlanan Birim İç Değerlendirme Raporu incelemesinin sunulduğu toplantıda, BİDR ve KİP-İR yazımına ilişkin bilgilendirme yapılarak kurum ve birim iyileştirme planları görüşüldü.

Eğitim Bilimleri Enstitüsü 2024 Yılı Kalite Koordinatörlüğü Birim Ziyareti Gerçekleştirildi-1 Eğitim Bilimleri Enstitüsü 2024 Yılı Kalite Koordinatörlüğü Birim Ziyareti Gerçekleştirildi-1
background image