Eğitim Bilimleri Enstitüsü Mezunlarına Yönelik Dijital Çağda Eğitim Temalı Online Eğitimler
11 Nisan 2022 | 15:30

Değerli mezunlarımız,

11-15 Nisan 2022 tarihleri arasında öğleden sonra başlayacak ve günde bir saat olacak şekilde Dijital Çağda Eğitim temalı online eğitimler planlanmıştır. Eğitimlerin içerikleri öğretmenlerin öğretim süreçlerinde kullanabilecekleri uygulamaya yönelik faaliyetleri kapsamaktadır. Bu eğitimlere beş gün boyunca katılım gösteren katılımcılara katılım belgesi verilecektir.  Eğitimin içeriğine ekteki dosya ile ulaşabilirsiniz.

 

Eğitimlere katılmayı düşünen mezunlarımızın https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUcI36uBt1DuczSn1QG80SeDOE8R7jYmMGrmsoXLg10osNZQ/viewform linkindeki formu doldurarak kayıt yaptırmalarını rica ederiz.

Bu eğitim serisi Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü mezunlarına yönelik planlanmış olsa da eğitimden yararlanabilecek diğer meslektaşlarınıza eğitim duyurusunu ve anket linkini yönlendirebilirsiniz. 

Dijital Çağda Eğitim Temalı Online Eğitimler

 

“Dijital Çağda Eğitim” temalı çevrimiçi eğitimler tamamlandı, haber detayı için tıklayınız..

 

 

Eğitim Bilimleri Enstitüsü Mezunlarına Yönelik Dijital Çağda Eğitim Temalı Online Eğitimler Eğitim Bilimleri Enstitüsü Mezunlarına Yönelik Dijital Çağda Eğitim Temalı Online Eğitimler-içerik
background image