Duyuru
Öğrencilerimizin Dikkatine!!! ÖBS duyurularında kullanılacak (@gazi.edu.tr uzantılı) YENİ E-posta adresleri
13 Ekim 2023 | 11:08

Öğrencilerimizle iletişimimizin daha sağlıklı yürütülebilmesi için gazi.edu.tr uzantılı eposta adresi olmayan bütün öğrencilerimize 1. elektronik posta adresi olarak kullanılacak öğrencino@gazi.edu.tr şeklinde e-posta adresleri oluşturularak iletişim bilgilerine eklenmiştir. Öğrencilerimizin sistemde kendileri tarafından 1. e-posta adresi olarak belirlemiş bulundukları diğer adresleri ise 2. e-posta adresi olarak tanımlanmıştır.

Üniversitemizin tüm birimlerinin öğrencilerimizle iletişimde 1. e-posta adresleri kullanılacak olup duyuru ve diğer bilgilendirmeler bu adresler üzerinden aktarılacaktır.

Yeni Kayıt Öğrencilerimiz kendilerine yeni tanımlanan öğrencino@gazi.edu.tr adresleri için, https://epostatalep.gazi.edu.tr linkinden şifre oluşturabiceklerdir. Teknik destek için destekmerkezi@gazi.edu.tr hesabına e-posta gönderebilirsiniz. (Güncellendi)

Gazi E-posta Giriş

 

Gazi E-posta Android, Iphone, Outlook, Thunderbird ayarları

                                                                                                                            

Not: Değiştirilen eposta şifresinin unutulması halinde https://epostatalep.gazi.edu.tr adresinden öğrenci no ve ÖBS şifresi ile girerek şifre güncellenebilmektedir.

ÖBS şifresi E-devlet şifresi ile giriş yaparak güncellenebilmektedir.

 

 

background image