Duyurular

Tez Önerisi tesliminden önce enstitümüz tarafından aylık olarak düzenlenen Tez Önerisi Yazım Kılavuzu, Temel Akademik Yazım Kuralları ve Etik İlkeleri’ 30 Ekim 2020  semineri hakkında;

EKİM Seminer yazarak, egtbil2@gazi.edu.tr adresine gönderdiğiniz mail adreslerine, oturumdan ortalama 10 dakika önce gelecek bağlantı linkini tıklayarak oturuma katılım sağlayabilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOT: Planlanan seminere katılımınız için toplantı gün ve saatinden 10 dakika önce hazır bulunmanız ve maillerinizi kontrol etmeniz, katılım sağlayabilmeniz açıcından önemlidir.

 

Aşağıdaki listede Seminer Tarih, Saat ve Katılımcı Listesi verilmiştir;

1.Grup Sütunu Altında Sıralanmış 58 Kişi  30 Ekim 2020 tarihinde saat 10.00’da;

2.Grup Sütunu Altında Sıralanmış 51 Kişi ise aynı gün saat 11.00’de yapılacak oturuma katılacaktır.

 

1. GRUP

(30 Ekim 2020 saat 10.00 oturumu)

2. GRUP

(30 Ekim saat 11.00 oturumu)

  1.  

Güz Merve SÖNMEZ 

Dilara Böcek

  1.  

Salime Gülay DOĞRU

Zekai Açıkgöz

  1.  

Rukiye GÜNDOĞDU

Merve Nur Postallı

  1.  

Nurşah Yakut

MURAT UĞURLU

  1.  

Fatıma Zehra ARAÇ

HATİCE KIRÇİÇEK

  1.  

Oktay AYKIR

Cansel ÇELİK

  1.  

Elif Sağlam

Elif Kübra Zararsız

  1.  

Merve Turan

Melike Tuğba Demir

  1.  

Mürşide Demirci

Hatice Eylem EŞMEKAYA

  1.  

Berkan YILMAZ

Kübra Eke

  1.  

Gülseren Hazal ŞENGÜL 

Ceren DEMİRBAŞ

  1.  

Münire Büşra Zayimoğlu

Şüheda Tuğçe Duman

  1.  

Ayşegül KAÇİK

Ömür Göktepeliler

  1.  

Şulenur KESKİNKILIÇ

Müge Kamalak

  1.  

Reyhan Azra Akkaya

Dilber ÇINAR

  1.  

Aslıhan Nur Erol

Sergen ASLAN

  1.  

Gülümser TEKİNCAN

Esra TURHAL

  1.  

Elif Ünal 

Seda Akalın (Odabaşı)

  1.  

Büşra ARSLAN

Mehmet Gölcür

  1.  

Abdullah YALÇIN

Merve TURAK

  1.  

Sinem ÇAKIR 

Eda ÜNER

  1.  

Aylin Arslan

BÜŞRA DEMİREZ

  1.  

Beyzanur KARAKUŞ

Ayşe AYDIN

  1.  

Merve ÖZDEMİR KILIÇ

Meryem Ertürk

  1.  

Kübra KELLECİ 

FATMA SILA BULUT

  1.  

Dilek Aktukmak

Esra Ergin

  1.  

Tuğba kara(Alaca)

Yasemin Duğan

  1.  

Ayşenur AYKANAT (KARACA)

Eda Arslan

  1.  

Merve Çelik

Esra Evrensel

  1.  

Kamile Reba YAVAŞ 

Mehmet Ata OKUYUCU

  1.  

Kadir SAİN

Vildan YİĞİT

  1.  

Pınar ASLAN

Merve Kunat

  1.  

Hatice Cansu Bilgiç

Burak Kurt

  1.  

Hale Albayrak

Sinem Yol

  1.  

Kevser Peker

Rumeysa Hatun Erdoğan 

  1.  

Büşra Aydemir

Ayşenur KARADOĞAN

  1.  

Ömer YAŞAR

Hanife Asena Uyar

  1.  

Özer Aktaş

Doğuşcan YAHŞİ

  1.  

Cansu Doğan

Aslıhan Kübra Coşgun

  1.  

Hilal Bulut

Nur Feyzal Gençer

  1.  

Zeynep Şahingöz 

Hasan Selçuk Bican

  1.  

TUBA AKÇAKOCA

Tuğçe Kesim Çelik

  1.  

Seher Bilgin

Emine İREM KAÇMAZ

  1.  

Hilal ALPEREN

Filiz Tümen Gömeç

  1.  

Azime Nur Er

PINAR ŞEKER

  1.  

Sultan Şükran TALANCI

ABUZER GAFFAR KÖK

  1.  

Esra İPEK

ALİ SERT

  1.  

Ramazan ÖCALAN

Meryem Kardelen Küçük

  1.  

Rezvan EMAMVIRDI

Zeynep Türel

  1.  

Selda DEMİREZEN

Müge Kamalak

  1.  

Çiğdem Ediz

Büşra Beste Güzel

  1.  

Kevser Özkişi 

 

  1.  

Eda IŞIR

 

  1.  

Mehmet Çetin

 

  1.  

Gülşah BABACAN

 

  1.  

Hamza Ali ŞEN 

 

  1.  

Yusuf Alperen ŞENKAL

 

  1.  

Mehmet Başaran